Suur Vanker OÜ on välja kasvanud Roheline Laine OÜ varakahjude käsitlemise osakonnast. Olles alates 2012. aastast käsitlenud üle 5 000 kodukindlustuse ja juriidilise isiku varakindlustuse juhtumi, ilmnes et ka sellel turul on oodata pöördelisi arenguid ning uute kliendikesksete lahenduste esiletõusu. Nende juurutamise järel algas kiire kasv ning kuna see järjest enam eemaldus Roheline Laine OÜ põhitegevusest, loodigi 2017. aastal 100% osalusega tütarettevõte Suur Vanker OÜ.

Suur Vanker OÜ on spetsialiseerunud täislahenduse pakkumisele kodude, büroode ja tootmishoonete taastamise osas, mis hõlmab kindlustusobjekti ülevaatust, kahjude hindamist,  remondikalkulatsioonide koostamist ning taastusremondi organiseerimist ja teostamist. Eesmärk on pakkuda kindlustuste lõppkliendile maksimaalselt teeninduskogemust ning kliendil pole vaja eraldi kohtuda kindlustuseksperdiga, ega erinevate taastusremonti pakkuvate firmade esindajatega.

Suur Vanker OÜ valib iga objekti jaoks eraldi kiireima ja kvaliteetseima tööde teostaja oma kümnete koostööpartnerite võrgustikust üle Eesti ning kontrollib tööde teostamist kogu protsessi vältel tagamaks ühtlaselt kõrget kvaliteeti. Klientidele antakse peale tööde teostamist kahe aastane garantii.

Suur Vanker OÜ omab ehituseks ja projekteerimiseks vajalikku tegevusluba ja on kantud Majandustegevuse registrisse (MTR).